وکیل جرایم سایبری در مشهد

وکیل جرایم سایبری در مشهد

وکیل جرایم سایبری در مشهد

هک کردن

* آیا فرستادن مطلب برای آموزش هک جرم است؟

* محيط و فضای اینترنت و فضای مجازی بستری است که علاوه بر مزیت‌های فراوان دارای ضررها و خطرات و تهدیدهایی نیز است.

* یکی از این تهدیدها که امروزه بسیار دامن گیر فضای مجازی شده هک شدن و دسترسی به اطلاعات کاربران “وکیل جرایم رایانه ای در مشهد” است.

* در این راستا متاسفانه آموزش هک و دسترسی غیر مجاز به اطلاعات دیگر افراد در اینترنت بسیار دیده می‌شود” وکیل پایه یک دادگستری در مشهد” که باید به انتشار دهندگان این قبیل جزوه و مطالب آموزشی هشدار داد که این اقدام آنها جرم بوده” وکیل کیفری در مشهد” و فرد مرتکب به حبس و جزای نقدی محکوم خواهد “وکیل جرایم سایبری در مشهد” شد.
* در قانون جرایم رایانه ای آمده است:

ماده٢۵ ـ هر شخصی كه مرتكب اعمال زیر شود، به حبس از نود و یك روز تا یك سال یا جزای نقدی از پنج میلیون (۵٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال تا بیست میلیون (۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال یا هر دو مجازات محكوم خواهدشد:

الف) تولید یا انتشار یا توزیع و در دسترس قرار دادن یا معامله داده‌ها یا نرم افزارها یا هر نوع ابزار الكترونیكی كه صرفاً به منظور ارتكاب جرایم رایانه ای به كار “وکیل جرایم رایانه ای در مشهد” می‌رود.

ب) فروش یا انتشار یا در دسترس قراردادن گذر واژه یا هر داده ای كه امكان دسترسی غیرمجاز به داده‌ها یا سامانه های رایانه ای “وکیل جرایم رایانه ای در مشهد” یا مخابراتی متعلق به دیگری را بدون رضایت او فراهم “وکیل کیفری در مشهد “می‌كند.

ج) انتشار یا در دسترس قراردادن محتویات آموزش دسترسی غیرمجاز، شنود غیرمجاز، جاسوسی رایانه ای “وکیل جاسوسی در مشهد” و تخریب “وکیل تخریب در مشهد” و اخلال در داده‌ها یا سیستم های رایانه ای “وکیل جرایم رایانه ای در مشهد” و مخابراتی.

تبصره ـ چنانچه مرتكب، اعمال یادشده را حرفه خود قرار داده “وکیل حرفه ای در مشهد” باشد، به حداكثر هر دو مجازات مقرر در این ماده محكوم خواهد “وکیل پایه یک در مشهد “شد.
*** جهت مشاوره‌ با وکیل متخصص در امور رایانه‌ای و سایبری میتوانید با وکیل پایه یک دادگستری در مشهد و وکیل جرایم سایبری در مشهد و وکیل جرایم رایانه ای در مشهد با موسسه حقوقی و داوری حق تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با 09156024004