وکیل دادگاه خانواده در مشهد

وکیل دادگاه خانواده در مشهد

وکیل دادگاه خانواده در مشهد

صلاحیت دادگاه خانواده

* دعاوی خانواده از متداولترین پرونده های فعلی کشورمان هستند و با دقت به دشواری و توسعه ضوابط و مقررات حاکم بر این تنش ها و اختلافات و همین طور با دقت به مصوب شدن قانون حمایت از خانواده مصوب ۱۳۹۱ و با در نظر قرار دادن دگوگونی های محقق شده به خاطر قانونی که ذکر شده مثل تغییر در ضمانت اجرای کیفری در خواست مهریه “وکیل مهریه در مشهد” , تحولات انجام شده در مورد موضوع حضانت فرزند “وکیل حضانت در مشهد” و درخواست طلاق توسط زوج یا زوجه “وکیل طلاق در مشهد” , آگاهی از قوانین و ضوابط ذکر شده جهت رسیدن به حقوق زوجین ، الزامی است .

وکیل دادگاه خانواده در مشهد ۰۹۱۵۳۱۰۴۰۰۴

* در کلیه دعاوی ذکر شده وجود وکیلی با تجربه ، کاردان و آگاه از ضوابط و مقررات ضروری است . موسسه حقوقی حق جویان با داشتن وکیل دعاوی خانوادگی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در خصوص کلیه امور حقوقی بالاخص دعاوی خانوادگی می باشد.

* دادگاه خانواده دادگاهی مخصوصی است که به سبب قانون پشتیبانی خانواده جهت بررسی امور و دعاوی خانوادگی به وجود آمده “وکیل خانواده در مشهد” است.
در این مطلب بررسی می کنیم که براساس قانون حمایت خانواده چه مباحثی در صلاحیت این دادگاه قرار “وکیل دادگستری در مشهد” دارد .
به این معنی که کدام یک از دعاوی باید در این دادگاه مطرح شوند.

* دادگاه خانواده که صلاحیت آن در قانون حمایت خانواده مورد تحقیق قرار گرفته، برای بررسی امور و دعاوی خانوادگی “وکیل خانواده در مشهد” تاسیس شده است.

* پرسش مهمی که در مورد این دادگاه وجود دارد این است که دادگاه خانواده صلاحیت بررسی چه مباحثی را دارد؟ یعنی کدام یک از دعاوی را می شود در این دادگاه “وکیل خوب در مشهد” بیان کرد؟

ماده ۴ قانون حمایت خانواده این گونه پاسخ داده است . بر اساس این ماده، دعاوی در ارتباط به مباحث زیر در صلاحیت دادگاه خانواده قرار دارد>>>

۱- نامزدی “وکیل پایه یک دادگستری در مشهد

۲- عقد دائم، موقت و اذن در نکاح “وکیل پایه یک دادگستری مشهد

۳- شروط ضمن عقد نکاح “وکیل پایه یک در مشهد”

۴. ازدواج مجدد “وکیل پایه یک مشهد”

۵- جهیزیه “وکیل جهیزیه در مشهد”

۶- مهریه “وکیل مهریه در مشهد”

۷. نفقه زوجه و اجرت­‌المثل” وکیل نفقه در مشهد

*اجرت‌المثل: به اجرتی اطلاق می گردد که زن به علت انجام اموری که از نظر دینی و قانونی تکلیفی برای انجام آن‌ها را ندارد و به امر همسر خود آن‌ها را اعمال می کند، می گیرد.” وکیل نحله در مشهد ”

وکیل دادگاه خانواده در مشهد ۰۹۱۵۳۱۰۴۰۰۴

۸- تمکین و نشوز “وکیل تمکین در مشهد”

*تمکین یعنی: اعمال تکالیف زناشویی و نشوز یعنی عدم اعمال این تکالیف. “وکیل تمکین در مشهد”

۹- طلاق، باطل کردن و انفساخ نکاح، بذل مدت و انقضای آن “وکیل طلاق در مشهد

۱۰- حضانت و دیدار طفل “وکیل حضانت در مشهد ”

*حضانت: حق و وظیفه ای است که پدر و مادر در مورد نگه‌داری و سرپرستی کودک دارد “وکیل سرپرستی در مشهد” .

۱۱- نسب “وکیل قیم در مشهد ”

۱۲- رشد، حجر و رفع آن “وکیل سرپرستی در مشهد”

* حجر :به شرایطی اطلاق می گردد که فرد به علت صغیر بودن، مجنون یا سفیه بودن امکان اعمال کارهای حقوقی و اداره کارهای دارایی خود را ندارد. “وکیل قیم در مشهد”

۱۳- ولایت قهری، قیمومت “وکیل قیم در مشهد ”

۱۴- نفقه اقارب “وکیل نفقه کیفری در مشهد

۱۵- امور راجع به غایب مفقودالاثر “وکیل قیمومت در مشهد”

وکیل دادگاه خانواده در مشهد ۰۹۱۵۳۱۰۴۰۰۴

۱۶- سرپرستی کودکان بی­‌سرپرست {فرزندخواندگی} “وکیل سرپرستی در مشهد

۱۷- اهدای جنین “وکیل سقط جنین در مشهد “

۱۸- تغییر جنسیت “وکیل خانواده در مشهد “

*** موارد صلاحیت شورای حل اختلاف جهت بررسی دعاوی خانوادگی >>>

با این‌که قانون حمایت خانواده در ماده ۴ معین کرده که بررسی دعاوی در ارتباط به جهیزیه” وکیل جهیزیه در مشهد” ، مهریه “وکیل مهریه در مشهد “و نفقه” وکیل نفقه در مشهد” در صلاحیت دادگاه خانواده قرار دارد، اما اگر دو شرط زیر در اختلافات در خصوص مهریه، جهیزیه و نفقه موجود باشند دعاوی در شورای حل اختلاف “وکیل شورای حل اختلاف در مشهد” باید مطرح شود:

۱- اگر که مبلغ مهریه، نفقه و جهیزیه تا ۲۰ میلیون تومان باشد.” وکیل شورا حل اختلاف در مشهد”

وکیل دادگاه خانواده در مشهد ۰۹۱۵۳۱۰۴۰۰۴

۲- اگر که قبل از طرح دعاوی در ارتباط به جهیزیه، نفقه و مهریه‌ی تا ۲۰ میلیون تومان، دعوای طلاق مطرح نشده باشد چرا که طلاق “وکیل طلاق توافقی در مشهد” در صلاحیت دادگاه خانواده قرار دارد. در صورتی که دادگاه خانواده حکم طلاق را صادر کند، در همان حکم تکلیف جهیزیه، مهریه و نفقه را هم معلوم می شود و دیگر لازم به بررسی شورای حل اختلاف نیست.
*** در صورتی که نیاز به وکیل خانواده و یا نیاز به هر گونه اطلاعات از چگونگی طرح دعاوی خانوادگی و تنظیم دادخواست و لایحه و نیز مشاوره حقوقی با وکیل خانواده کاردان و وکیل حرفه ای و با تجربه دارید، پیشنهاد می کنیم با وکیل دعاوی خانوادگی موسسه حقوقی و داوری حق تماس برقرار کنید.برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با 09156024004